Oğuzhan Uğur – Bursa Konseri

Acaba çok mu eğlenmeyi, gezmeyi seviyorum?
Evet!!
İşte bundan dolayıda fotoğraf çekmeyi, motosiklet kullanmayı ve konserlere gitmeyi seviyorum.
En son olarakta  30.11.2012 cumayı cumartesiye bağlayan gece Oğuzhan Uğur konserine gittim. Ne konserdi arkadaş. Bu konseri kaçıran bütün Bursalılara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum, çünkü son zamanlar izlediğim en iyi sahne performansını kıl payı kaçırdılar.Hayal Kahvesi nde gece 11de  başlaması gereken konser 15 dakika gecikmeli de olsa başladı. İlk bir kaç şarkısı beğenerek dinlediğimiz şarkılarıydı, sonrasında pek dinlemediğimiz diğer şarkıları. Onlarda en az öbürleri kadar eğlenceli ve güzeldi.

Hani Terbiyesizim, Panpa ve Soğan Ekmek şarkıları var ya canlısı çok daha güzel :) Klipte o tiplemeler hareketler var ya, işte onlar galiba Oğuzhan’ın normal halinde de var. Üstelikte öyle kişisel kompleksleri olan birisi de değil tam tersi barışık. Misal ilk arada kısa bir mola vereceğiz benim gibi kısa bir mola sözleri ile bunu gösterdi.

2 tane bayan vokalinide es geçmemek lazım. Hem kendileri hemde sesleri gayet güzeldi. İlk sahneye zaten çıkıp dans etmeleri seyircileri çoşturdu, özellikle de erkek seyircileri :)

Konserde hem Video hemde Fotoğraf çektim fakat videoların boyutu çok büyük olduğu için onları daha sonra yayınlıyacağım, şu an için sadece çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum.

[flagallery gid=2 name=Gallery]

Facebook Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir