Neden Bayanlarla Çalışmak Zordur?

Biraz geniş bir konu ama oldukça kısa ve öz olarak biraz yaşadığımız sıkıntılarda bahsetmek istiyorum.
Tam olarak nelerin can sıkıcı olduğundan başlamadan önce oldukça dürüst ve açıksözlü olacam ondan dolayı kimse alınmasın.
 

usumek
1 – Sürekli olarak üşüyorlar.
Erkekler yapı gereği soğuk havayı daha çok severler. Tamam herkes değil ama bayanlar ile karşılaştırıldığımız da cinsel yapımız gereği soğukda olmamız gerekiyor. Yoksa üreme yeteneğimiz düşüyor. Bayanlar ise sıcak havayı seviyorlar. Hatta boğucu havayı. Ondan genel de sorun olur. Bir taraf terler iken bir taraf üşüyor.

kufur
2 – Küfür edemiyorsun.
Bazen o kadar kızıyorsun ki şöyle ağız dolusu bir küfür edeyim de rahatlıyayım diyorsun. Ama yok, etrafta bayan var. “Lanet olsun”, “Hey Allah’ım”, “Allah kahretsin”, “Bu nasıl iş arkadaş” gibi sade ve asıl duygularımızı ifade etmeyen yalan ve kısıtlı cümlelere mahkum kalıyorsun. Evet bazen gerçekten de küfür etmek özgürlük olduğunu anlıyorsun.

kizlar
3 – Başka kızlar hakkında konuşamıyorsun.
Sonuçta hepimiz erkeğiz başka kızlar hakkında konuşmak istiyoruz. Yeni çıkan bir mankeni anlatmak istiyoruz. Evet istiyoruz, hemde hepimiz öyleyiz. En mülaim en efendi erkek bile kız hakkında konuşmayı sever. Eğer gerçekten de sevmiyorsa erkekler hakkında konuşmayı seviyor demektir işte orada gerçekten de bir tehlike var demektir. En kısa zamanda koşarcasına uzaklaşmak yada dışlamak en kestirme ve kolayı oluyor :)

alis_veris
4 – Sürekli olarak alış-verişten bahsederler.
Bu bütün bayanlarda olan bir sorun. Hem annemiz de hem sevgilimiz de hem kızımız da hem patronumuz da. Hepsin de olan birşey bu aslında. Yeni aldığı tokadan tutunda almak istediği ayakkabıya kadar hepsi hakkında konuşabilirler. Hemde hiç sıkılmadan. Ama biz erkekler o kadar çok sevmeyiz. Severiz ama elektronik, araba, maç ve t-shirt ile sınırlıdır. Gerisini pekte umursamıyoruz.

el_sakasi
5 – El şakaları.
Abartmaya bile gerek olmadan bir bayana el kol şakası yapamazsınız. Yaptığınız anda işlerin yönü bir anda değişiyor. Ne olduğunun bile farkına varmadan kendini çok farklı bir durumda bulabilirsiniz. Ondan en güzeli bu konuda bir bayana şaka yapmamak. Ama bir erkek ile durum biraz farklıdır. İlkokul olman ile 45 yaşında olman arasında bir fark yok. Gene gelir mucuksss diye şakasını yapar yada güreşir seninle. Çünkü bunu yapmayı seviyoruz. Güç gösterisi yapmak yada gücünü sınamak erkekler arasında zevk alınan birşey. Ama bayanla bunu barbarlık yada saçmalık olarak görüyorlar.

 
 Aman haaa bayanlara karşı bir garezim olduğunu yada düşmanlık beslediğimi sakın düşüneyim deme. Bu tamamen geyik maksatlıdır ve kimseye özgü değil. Aslında bazı şeyler birazda abartılmış ama özünde söylemek istediklerim de bunlar :) Yani bayanlar bizim baş tacımız, canımız ciğerimiz, kardeşimiz :)

Facebook Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir